Príslušenstvo Zlomek

Príslušenstvo Zlomek

Príslušenstvo

ZÁVESY:

nikel
Dvere sú štandardne dodávané s 3ks závesov Štandard nikel.


Závesy príplatkové pre falcové dvere (s polodrážkou):

Pri príplatkovom prevedení falcových je možný výber zo závesov:

  • ŠTANDARD Satin – 3 ks
  • MINI Satin – 3 ks
  • TUKAN Satin – 2 ks
  • TECTUS 380 – 2 ks, skrytý
TECTUS 380falc TUKAN Satintukan ŠTANDARD Satinsaten

 


Závesy príplatkové pre bezfalcové dvere (bez polodrážky):

Pri príplatkovom prevedení bezfalcových je možný výber zo závesov:

  • TECTUS 340 – 2 ks

tectus

  • JUST 3D, 2 ks

just


Digitálne kukátko

Je alternatívou klasického dverného kukátka a ponúkame ho vo dvoch prevedeniach.

  • Digitálne kukátko bez záznamov nahrádza štandardné kukátko a jeho výhodou je, že se Vám priestor pred dverami zobrazí na displeji. Z tohto dôvodu je tento typ kukátka vhodný predovšetkým pre starších ľudí alebo pre deti, ktoré ešte nedosiahnu okom na klasické dverné kukátko. Otvor kukátka je z vonkajšej strany stále tmavý a návštevník teda nespozná, či sa na neho práve pozeráte, či nie.
  • Digitálne kukátko so záznamom obsahuje navyše tlačidlo zvončeka. Po zazvonení je spustená kamera, ktorá 5 sekúnd nahráva priestor pred dverami. Spätne si teda môžete prehrať záznam, kto sa Vás počas dňa snažil zastihnúť, zatiaľ čo ste neboli doma.

Displej: úhlopriečka 6,5 – 8,5cm podľa typu
Zorný uhoľ: 170 stupnov
Napájanie: 3ks AA tužkové batérie.


Výsuvná prahová lišta

Zamedzuje prúdeniu vzduchu pod dverami.
V minulosti sa problematika riešila dverovým prahom, dnes sa ponúka elegantnejšie bezbariérové riešenie. Výsuvná prahová lišta je zapustená do spodného rámu dverí. Pri uzatvorení dverí dôjde k mechanickému vysunutiu lišty, ktorá utesní priestor medzi podlahou a dverným krídlom, bez ohľadu na nerovnosti podlahy. V ponuke je aj pre protipožiarne dvere.


Vetracia mriežka

Umožňuje prúdenie vzduchu do miestnosti


Magnetický zámok

Je štandardne použitý u všetkých bezfalcových dverí. Obsahuje iba strelku bez závory, ktorá je uzamykateľná. Pri otvorenom krídle je strelka zasunutá do tela zámku a nevyčnieva tak z hrany krídla. Hrana je opatrená pevnejšou hranou ABS 2 mm.


Panikové kovanie


Elektrický zámok – BEFO


Sklo PRIVA – LITE


Sklo PRIVA-LITE je vrstvené sklo, do ktorého je pripojená elektrina. Vo vypnutom stave je sklo mliečne. Pôsobením elektrického napätia  sa však sklo stane priehľadným.


Systém generálneho, hlavného a skupinového kľúča

Systém generálneho kľúča je využívaný vo verejných a súkromných inštitúciách, firmách, školách a všade tam, kde je nutné prideliť prostredníctvom kľúčových práv prístup do jednotlivých priestorov daného objektu. Práva sú rozdelené na kľúče generálne, hlavné a skupinové. Každá zámková vložka má svoj kľúč, ktorým nemožno odomknúť žiadnu inú vložku. Skupinový kľúč otvorí všetky vložky príslušnej skupiny a hlavný kľúč otvorí všetky vložky v niekoľkých skupinách. Generálny kľúč potom otvorí všetky vložky vo všetkých skupinách.


DLH Slovakia